Betsat Para Çekme Limitleri

Avrupa’da yer alan en büyük bahis şirketlerinden biri olan Betsat, müşterilerine birbirinden eşsiz içerikler sunmaya devam ediyor. Son derece kaliteli olan bu sitenin sahip olduğu lisans ise Curacao. Bu yüzden de düzenli aralıklarla siteye denetim yapılıyor. Sitenin bir başka iyi yanı da Betsat Para Çekme Limitleri.  

Çünkü alt limitler oldukça düşük ve bu yüzden de kullanıcılar işlemlerini hiç zorluk yaşamadan gerçekleştirebiliyorlar. Sitenin bonusları da bir o kadar avantajlı. Böylece de kullanıcılar siteden çok iyi gelir elde edebiliyorlar. Oranları da bir hayli yüksek olan bu siteye üye olmak da oldukça kolay ve tamamen ücretsiz. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise sitenin sağ üst köşesindeki turuncu renkli Üye Ol butonuna tıklamak.  

Betsat Ödeme Yöntemleri 

Betsat Ödeme Yöntemleri son derece güvenilir seçeneklerden oluşturulmuştur. Birbirinden çeşitli olan bu yöntemlerin yatırım ve çekim hızı da oldukça kısadır. Siteye üye olurken formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız halinde ise işlem esnasında herhangi bir aksaklık yaşamadan paranızı sorunsuz bir şekilde çekebilirsiniz.  

Ancak sitenin müşteri sayısı oldukça fazla olduğu için zaman zaman yoğunluk nedeni ile işlem süresi uzayabiliyor. Zaten müşterilerin şikayetleri de genelde bu konu üzerinden oluyor. Ancak müşteri temsilcilerine durumu belirtmeniz sonucunda sorun kısa süre içerisinde hallediliyor. Müşteri temsilcileri ile en hızlı iletişim kurmanın yolu ise canlı destek hattı. Bunun için sitenin sol alt bölümündeki Müşteri Hizmetleri butonuna tıklamanız yeterli. 

Betsat Çekme Yöntemleri 

Az önce de belirttiğimiz gibi bilgileriniz eşleştiği müddetçe paranızı çekerken en ufak bir sorun yaşamazsınız. Müşteri yorumlarını incelediğiniz zaman da para çekme konusundaki şikayetlerin kısa süre içerisinde çözüldüğünü görebilirisiniz. Çünkü Betsat, daima müşterisini düşünen bir site olmuştur. Birbirinden güvenilir Betsat Para Çekme Yöntemleri ve bunların limitleri aşağıda sıralandığı gibidir. 

  • Ecopayz: En az 10 TL 
  • Paykwik: En az 10 TL 
  • Papara: En az 50 TL 
  • CMT Cüzdan: En az 50 TL 
  • Jeton Cüzdan: En az 100 TL 
  • Astropay: En az 100 TL 
  • Hızlı Kripto: En az 100 TL

Bu çekim limitlerini kullandığınızda, bir sorun yaşamadan işlem yapabilirsiniz.

Yorum yapın